מתיחת דקולטה עם חוטים

בדומה למתיחת עור הצוואר, גם מתיחת דקולטה עם חוטים נחשבת לאחד מהאתגרים המשמעותיים שניצבו בפני הרפואה האסתטית. זאת, מאחר והעור באזורים אלה הוא דק ובעייתי, כך שעד לפני לא הרבה זמן, אף לא אחד מתחומי הרפואה הרבים והמורכבים לא הציע לקמטים הצצים באזור זה ולצניחתו של העור באזור פתרונות שהיו גם יעילים, גם מהירים וגם בטוחים. הופעתם של החוטים כאמצעי לביצוע הליכים לא פולשניים, כמו גם התפתחות השימושים שנעשים בהם, אפשרו לנשים המבוגרות שלא להסתפק בטיפולי הצערת הפנים בלבד, אלא להוסיף אליהם גם את הטיפולים באזורי הצוואר והמחשוף (הדקולטה), אותם שני אזורים אשר היו, עד לפני זמן לא רב, עקב האכילס שהסגיר את גילן של הנשים.

למי מתאימה מתיחת דקולטה עם חוטים?

מתיחת דקולטה עם חוטים מתאימה במספר סוגי מקרים. סוג המקרים הראשון, הוא המקרים בהם ההתייחסות אליו היא כאל טיפול בודד העומד בפני עצמו, למרות שהמטופלת לא עברה טיפול הרמת פנים או טיפול מתיחת צוואר. אמנם, מקרים אלה נחשבים לנדירים יותר, אולם הם קיימים. הסוג השני של מקרים הם המקרים בהם טיפול מתיחת דקולטה עם חוטים משלים טיפולי מתיחה או הרמה אחרים שעברה המטופלת (הרמת פנים ומתיחת צוואר, שניהם גם יחד, או רק אחד מהם). סוג זה של מקרים הוא נפוץ יותר, בעיקר משום, שכמו שכתבנו בתחילה, אזור הדקולטה עלול להסגיר את הגיל, ובאופן טבעי, אם ביצעת כבר מתיחה והרמה של אזורים אחרים, לא תרצי לפסוח גם על אזור המחשוף.

כיצד מבוצע הטיפול?

מתיחת דקולטה עם חוטים מבוצעת בהשפעתה של הרדמה מקומית ולאחר אלחוש המקום במשחת אמלה. בתחילה, מבצע הרופא מספר חתכים עוריים קטנטנים, שדרכם יושחלו החוטים שישתתפו בתהליך. החוטים עצמם מוכנסים מתחת לעור אל שכבת הדרמיס שלו. לאחר מתיחת החוטים, אותם זיזים מיניאטוריים שלאורכם של החוטים מושכים את העור ומותחים אותו כלפי מעלה, כשבכך, הם גורמים להחלקת הקמטים הקיימים בו ולמראה צעיר וחלק יותר. עצם התהליך מבסס מבנה תומך לעור ואף מעודד את היצירה המחודשת של אותם חומרים שההאטה בייצורם על ידי הגוף (קולגן, חומצה היאלורונית ואלסטין) גרמה לצניחתו של עור המחשוף מלכתחילה. התוצאות מורגשות מייד, ומאחר ופרק הזמן שבו נספגים החוטים בגוף המטופלת עומד על קרוב לשנתיים, בפרק זמן זה, החוטים מעודדים את העור לייצורם של הקולגן והאלסטין מחדש והשיבה למצב הראשוני, זה שלפני טיפול המתיחה, הוא מדורג ומבוקר.

לסיכום:

מתיחת דקולטה עם חוטים יכולה למנוע מהמטופלת צורך בפרוצדורה הכירורגית, ולחסוך ממנה את הסיכונים הידועים הנלווים לניתוחים השונים, כמו גם את הכאבים המלווים אותם ואת זמן ההתאוששות וההחלמה הארוכים.

לקביעת תור לייעוץ מלאו פרטיכם:

נגישות