טיפולי פנים עם חוטים

מגמת העלייה של השנים האחרונות בטיפולי האנטי אייג'ינג אצל גברים ונשים, הולידה גישות טיפול מתקדמות וחדשניות יותר מבעבר, כאשר טיפולי פנים עם חוטים נחשבים לטיפול המתקדם ביותר בתחום הטיפולים אשר אינם ניתוחיים בתחומי האסתטיקה הרפואית. טיפולי פנים עם חוטים נועדו לצורך מתיחת והרמת הפנים והצוואר ולהשבתו של המראה הצעיר, ללא שימוש בניתוח וללא הצלקות שהן תוצאותיו. טיפולי פנים עם חוטים היא טכניקה שאינה פולשנית, ולכן, היא אינה מחייבת זמני התאוששות והחלמה ארוכים. יתרונם הגדול של הטיפולים הללו על פני טיפולים לא פולשניים אחרים, הוא העובדה כי הם מאפשרים את מתיחת העור במקביל במספר אזורי פנים וצוואר שונים, לצורך קבלת המראה הטבעי והצעיר.

למי מתאימים טיפולי פנים עם חוטים?

הטיפול מתאים לגברים ונשים שגילם שלושים ומעלה, אשר מעוניינים לטפל בסימני ההזדקנות כבר בתחילתם, לפני שיגיעו למצב בו יצטרכו לשלוף את "התותחים הכבדים" – ניתוחי מתיחה. חלק מהמטופלים מגיעים לטיפולים אלה רק לאחר הופעתם של הקמטים או לאחר נפילתו של העור, אולם, לעתים קרובות, משמשים הטיפולים האלה כטיפול מניעה בגיל צעיר יותר, או במקרים בהם נדרש פיסול הפנים, למשל, במטופלים שצורת פניהם רחבה או עגולה מידי. במקרים כאלה, החוטים יסייעו לשנות את צורת הפנים, לשנות את צורתו של קו הלחי ולהדגיש ולהרים את קווי הפנים של המטופל/ת. אותו אפקט הרמה ועיצוב יתקבל גם במקרי צניחה קלים של העור באזורי הצוואר ועצמות קווי הלסת.

כיצד מבוצע הטיפול?

בתהליך זה החוטים (העשויים מחומר מסיס סינטטי וסטרילי הנקרא פולידיאקסון) מוכנסים אל מתחת לעור בשכבת הדרמיס באמצעות קנולה שבתוכה עובר החוט. לאחר מכן, מושך את הרופא את הקנולה, בעוד החוט נשאר מתחת לפני העור. התהליך יוצר מבנה תומך, ומעודד יצירה מחודשת של החומצה ההיאלורונית, הקולגן והאלסטין, אשר ההאטה ביצירתם, הייתה זו שגרמה לצניחתו של העור מלכתחילה. תוצאות הטיפול נראות לעין מייד – העור הופך למחוזק והקמטים, שבעבר עיטרו אותו, מוחלקים. שבעה חודשים בערך לאחר מכן, החוטים מתמוססים אל תוך הרקמות הרכות והרקמות מתחדשות.

לסיכום:

טיפולי פנים עם חוטים מספקים הליך מהיר, קל לביצוע ובטוח שאינו מותיר צלקות ומאפשר למטופל/ת חזרה מהירה לשגרת הפעילות. פרקי הזמן שלאורכם נשמרות תוצאות הטיפול משתנים, ותלויים בסוג החוט המשמש את הרופא ובאזור המטופל. בחלק מהאזורים התוצאות יכולות להישמר עד לשנתיים, בעוד שבאזורים אחרים – פרק הזמן הזה ינוע בין חצי שנה לשמונה חודשים.

לקביעת תור לייעוץ מלאו פרטיכם:

נגישות