אודות

בעידן האינסטנט, בו הכל נעשה במהירות והרושם הראשוני מתגבש במהירות, ממלאת הרפואה האסתטית תפקיד חשוב בגיבוש הביטחון העצמי וביכולת שלנו להגדיר את עצמנו ולמצוא את ה"מקום" המיוחד לנו בעולם. הטכנולוגיות החדישות אשר התפתחו בשנים האחרונות, פותחות אינספור אפשרויות חדשות ומלהיבות ומאפשרות לרופאים המומחים בתחום להתמקצע ולהרחיב, בכל יום ממש, את מגוון הטיפולים אותם הם מציעים למטופליהם. אין ספק כי בעולם הדוגל במצוינות של ימינו, גם למצוינותו המקצועית של הרופא המטפל באסתטיקה רפואית ישנה חשיבות גדולה.

ד"ר ולדימיר דניצ'ק

בעולם הזה, של מקצועיות, ניסיון ומצוינות, משתלב ד"ר דניצ'ק בהצלחה רבה, שכן לצידו מצויים כל היתרונות שהופכים אותו לרופא מומחה בולט בתחום:

  • רקע לימודי - ד"ר דניצ'ק מתמחה ברפואה פנימית, קרדיולוגיה ורפואה אסתטית, את הכשרתו רכש ד"ר דניצ'ק בכל המרכזים הנחשבים בתחום, לרבות, פרומו, איטליה.
  • התמחויות מקצועיות - ד"ר דניצ'ק מתמחה בפיסול פנים, אף, לחיים ולסת בהזרקה ובטכניקות מתקדמות נוספות. כמו כן, מתמחה הד"ר במתיחת פנים באמצעות חוטי מתיחה, טכניקה המאפשרת גם למטופלים שאינם יכולים לעבור ניתוח מתיחת פנים, ליהנות מפנים מורמות ומעור מתוח וצעיר.
  • ניסיון - לד"ר דניצ'ק מעל לעשור של פעילות כרופא עצמאי בתחום הרפואה האסתטית במרפאות אסתטיקה שונות. ניסיון זה הוא שהוביל אותו לפתיחה ולניהול של רשת פירסט קליניק.

רשת מרפאות פירסט קליניק

רשת בת שש מרפאות(רמת גן, חיפה, כפר סבא הירוקה,פתח תקווה,ראשון לציון וירושלים) אשר חרטה על דגלה את השאיפה למצוינות, הן בתחום המקצועי והן בתחום מתן השירות למטופליה. כל אחד מהטיפולים אותם עוברים המטופלים במרפאה מבוצע בטכנולוגיה העדכנית ביותר, ומתוך שימת דגש על בטיחותו של המטופל ואיכות התוצאות המתקבלות. הצוות המקצועי אותו פוגשים המטופלים במרפאה נבחר בקפידה, ונבחן יומיום באמות המידה השירותיות והמקצועיות הגבוהות ביותר, בהן, הוא עומד בהצלחה. על כך יכולים להעיד בחיוך מאות המטופלים שלנו, אשר זכו לטיפול המקצועי, המיומן והמנוסה ביותר הקיים כיום בתחום האסתטיקה בישראל!

תעודות והסמכות:

לקביעת תור לייעוץ מלאו פרטיכם:

נגישות